Sabich

Klasyczny street food z Tel Avivu

Sabich to rodzaj kanapki, klasyczny izraelski street food. Jest alternatywą dla szakszuki i bliskim przyjacielem falafela. Uznany przez smakoszy i plasujący się w pierwszej dziesiątce w rankingach najsmaczniejszych kanapek na świecie.
Genialne w swojej prostocie połączenie bakłażana, jajka (w wersji wegańskiej – awokado), ziemniaka, naturalnych sosów i kolorowych sałatek daje wspaniałą kompozycję tekstur i smaków. Jest chrupiący, kremowy i tak wyrazisty wkażdym kęsie, że nie da mu się oprzeć.

Wellness Deli

Rozsmakuj się w najsmaczniejszym ready-to-go jedzeniu na mieście, serwowanym codziennie do późnych godzin nocnych w opakowaniach przyjaznych naturze.

Sabich przywraca tradycję małych, przytulnych DELIkatesów serwujących wyjątkowe potrawy z różnych zakątków świata.Wellness w Sabichu odpowiada za kulturę świadomego jedzenia, która według nas jest nierozłącznie związana z dbaniem o siebie i o otoczenie. Chcemy zadbać o dobre samopoczucie naszych gości, dzieląc się z nimi na co dzień najbardziej satysfakcjonującymi doznaniami kulinarnymi w uprzejmej i gościnnej atmosferze.

Nasze Standardy


Pyszne i sycące jedzenie

Menu Sabicha bazuje na kuchni roślinnej i zamyka się w 50 składnikach – wliczając w to także przyprawy. To minimalistyczne podejście pozwala kontrolować świeżość serwowanych dań oraz wydobyć z potraw pełnię smaku i aromatu. Sabich z założenia to jedzenie dla wszystkich, pożywne, codzienne i uczciwe pod względem wielkości porcji i jakości.


Gościnność

Czerpiąc z najlepszych praktyk fine diningu bezkompromisowo budujemy z naszymi gośćmi relacje na najwyższym poziome. Ich podstawą są serdeczność, zaangażowanie i uczciwość. Jesteśmy zespołem przyjaciół i w taki sam sposób przyjmujemy każdego, kto nas odwiedza.
" Prawdziwa gościnność nie polega na tworzeniu doświadczenia dla kogoś, tylko na tworzeniu go z kimś.”
– Will Guidara, restauracja Eleven Madison Park.


EKOświadomość

U podstaw działalności Sabicha leży szacunek dla ludzi i natury. Bierzemy odpowiedzialność za wpływ na otoczenie. Wybieramy żywność opartą na produktach respektujących dobro zwierząt, promujemy zrównoważoną konsumpcję i działamy zgodnie ze strategią zero waste. Nie stosujemy plastiku i używamy opakowań ekologicznych. Segregujemy i zachęcamy do segregowania.

Meet our Team/Poznaj nasz zespół


Sabich ceni sobie dobrą atmosferę tak samo jak dobre menu. Jesteśmy zespołem, który się wspiera i działa z prawdziwym zaangażowaniem.. Każdy z nas chce się rozwijać, a dzięki doskonaleniu swoich umiejętności pchamy Sabicha do przodu i wspólnie otwieramy kolejne drzwi!

Due to fast development we're searching for new talents all the time! If you want to become a part of our culinary family and you have a big heart for food and people – contact us today!

You don’t need to speak Polish!
Вам не потрібно говорити польською мовою!

DOŁĄCZ DO NAS / JOIN US / ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Happy Customers


Bardzo bardzo duży plus za to, że w niedzielę lokal otwarty jest do północy. Przyjechałam po 23, obsługiwała mnie bardzo miła pani, jedzenie zostało przygotowane bardzo szybko i było naprawdę smaczne 😊

Katarzyna M

Google

Nowe miejsce na mapie Warszawy. Dobre na smaczna wege przekąskę. Wzięliśmy Sabich oraz Shakshoukę. Na tej pierwszej bakłażan robił robotę. Polecam. Bardzo miła obsługa.

Jakub P

Google